Bavaria 34

12345 (9 głosów, śr: 2,78 z 5)
Loading...
Bavaria 34

Producenci samochodów mówią często o samochodach średniej klasy. Przenosząc to określenie do sfery jachtów, Bavaria 34 plasuje się w solidnym, niższym segmencie średniej klasy. Przekonuje do siebie dużym komfortem wnętrza, solidną zabudową i dobrymi parametrami żeglugowymi, chociaż prędkość nie jest jej największym atutem. Zaprojektowana przez braci Jakopin z firmy J & J Design Bavaria 34 jest eleganckim, łatwym w manewrowaniu jachtem, z dużą ilością miejsca pod i na pokładzie. Wnętrze jest starannie wykończone i błyszczy mahoniową sklejką, tworząc przyjemny klimat w mesie.W przedniej kabinie jest dużo miejsca, podobnie jak w położonej w przedniej części jachtu toalecie. Kambuz jest wygodny, na stole nawigacyjnym bez problemu mieszczą się mapy a otwierane okna, wywietrznik i cztery luki zapewniają dobrą wentylację. W mesie wygodnie mieści się raczej 6 osób. W wersji czarterowej na rufie są przeważnie dwie kabiny. Jacht łatwo manewruje pod silnikiem, „kręci ciasno”, dzięki napływowi strumienia wody na ster co jest dużym plusem w małych marinach. Jest otaklowany jako 9/10. Szoty grota zamocowane są na dachu kabiny co daje dużo wolnego miejsca w kokpicie. W mesie wysokość stania wynosi 1,90 m, w dziobówce 1,85 i kabinie rufowej 1,80.

Specyfikacja techniczna:

powierzchnia żagli (m2)51
długość (cm)1080
szerokość (cm)348
zanurzenie max (cm)185
wysokość w kabinie (cm)180 - 190
ilość koi6+2
kiltak
rodzaj silnikastacjonarny
moc silnika (KM)29

Zostaw komentarz

Promocyjne ceny przy zakupie silników zaburtowych do jachtów żaglowych

Oferujemy promocyjne pakiety przy zakupie silników zaburtowych do jachtów żaglowych, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty
Sprawdź!!

  • Titoria.pl - domowa hodowla JRT . Oferujemy szczenięta z przemyślanych skojarzeń. Nasze szczenięta są doskonale socjalizowane z innymi psami i ludźmi. Zapraszamy => www.titoria.pl
  • Autoryzowany dealer marki Evinrude, posiada w swojej bogatej ofercie tylko oryginalne części do silników. Sprawdź: części evinrude do silników zaburtowych od 15 KM do 300 KM. Fachowe doradztwo i pomoc, szybkie dostawy.
  • Parametry techniczne, zdjęcia, filmy przedstawiające silniki Mercury . Zapoznaj się z opiniami użytkowników o tych silnikach.
  • Pasek do okularów przydatny dla wszystkich uprawiający sporty wodne