Beneteau Oceanis Clipper 373

12345 brak ocen, bądź pierwszym który oceni ten jacht
Loading...
Beneteau Oceanis Clipper 373

Oceanis Clipper 373 został wprowadzony na rynek w 2004 jako następca Oceanis Clipper 361 z myślą o żeglarzach preferujących żeglugę na ciepłych wodach, z maksimum możliwej przestrzeni na pokładzie, ale przy zachowaniu odpowiedniej ilości miejsca we wnętrzu. Mieści się w kategorii jachtów w których koncepcja kładzie akcent na duże wnętrze, dobre oświetlenie, staranne wykonanie i łagodne zachowanie jachtu podczas żeglugi. Stocznia Beneteau odeszła w tym jachcie od tradycyjnego topowego takielunku na rzecz ułamkowego 9/10. Standardowo jacht posiada lazy jack i ciekawe nowum, a mianowicie obracane koło sterowe, co umożliwia swobodne przejście na rufę na postoju. 373 posiada głębszy kształt kadłuba niż 361, wyższą wolną burtę lepiej chroniąca przed bryzgami i wyższą kabinę niz 361. Jachtem bardzo łatwo się  manewruje. Przyjemnym rozwiązaniem w w mesie są panoramiczne okna dobrze oświetlające wnętrze jachtu.

Specyfikacja techniczna:

powierzchnia żagli (m2)67
długość (cm)1125
szerokość (cm)375
zanurzenie max (cm)190
ilość koi6+2
kiltak
rodzaj silnikastacjonarny
moc silnika (KM)40

Zostaw komentarz

Promocyjne ceny przy zakupie silników zaburtowych do jachtów żaglowych

Oferujemy promocyjne pakiety przy zakupie silników zaburtowych do jachtów żaglowych, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty
Sprawdź!!

  • Titoria.pl - domowa hodowla JRT . Oferujemy szczenięta z przemyślanych skojarzeń. Nasze szczenięta są doskonale socjalizowane z innymi psami i ludźmi. Zapraszamy => www.titoria.pl
  • Autoryzowany dealer marki Evinrude, posiada w swojej bogatej ofercie tylko oryginalne części do silników. Sprawdź: evinrude części do silników zaburtowych od 15 KM do 300 KM. Fachowe doradztwo i pomoc, szybkie dostawy.
  • Parametry techniczne, zdjęcia, filmy przedstawiające silniki Mercury . Zapoznaj się z opiniami użytkowników o tych silnikach.
  • Neoprenowy pasek do okularów przydatny dla wszystkich uprawiający sporty wodne