MAXI RACER

12345 brak ocen, bądź pierwszym który oceni ten jacht
Loading...
MAXI RACER

MAXI RACER , szwedzkiej stoczni Maxi Yachts ,zaprojektowany przez Pelle Petterson to bardzo szybki,bezpieczny,jacht zaprojektowany do regat charakteryzujący się stosunkowo  małym zanurzeniem. Jacht produkowany w latach 1979-1983.Stocznia wyprodukowała 350 takich jachtów.

Specyfikacja techniczna:

powierzchnia żagli (m2)38
długość (cm)795
szerokość (cm)280
zanurzenie max (cm)150
ilość koi6
kiltak
masa balastu (kg)800
rodzaj silnikazaburtowy
moc silnika (KM)6-8

Zostaw komentarz

Promocyjne ceny przy zakupie silników zaburtowych do jachtów żaglowych

Oferujemy promocyjne pakiety przy zakupie silników zaburtowych do jachtów żaglowych, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty
Sprawdź!!

  • Działamy od 2005 jako oficjalny dealer renomowanych marek: Yamaha, Honda, Mercury, Vetus, Johnson czy Evinrude. Silniki przyczepne to bardzo ważny element naszej działalności. Oferta znajduje uznanie naszych Klientów zarówno w Polsce jak i za granicą.
  • Parametry techniczne, zdjęcia, filmy przedstawiające silniki Honda . Zapoznaj się z opiniami użytkowników o tych silnikach.
  • Parametry techniczne, zdjęcia, filmy przedstawiające silniki Mercury . Zapoznaj się z opiniami użytkowników o tych silnikach.
  • Katalog silników zaburtowych. Zdjęcia, opinie użytkowników. Silniki zaburtowe : Honda, Yamaha, Evinrude. Porównaj dane techniczne - wybierz najlepszy silnik dla swojej łodzi