MICRO CRUISER MOSQUITO 18

12345 brak ocen, bądź pierwszym który oceni ten jacht
Loading...
MICRO CRUISER MOSQUITO 18

Jacht „Mosquito 18” został zaprojektowany przez Zdzisława Abrożej zgodnie z Przepisami Międzynarodowej Klasy Micro w kategorii Cruiser. Jest to żaglowa łódka rekreacyjno-sportowa. Jacht ma ciężki miecz szybrowy, który jest podnoszony na czas transportu. Urządzenie sterowe składa się z uchylnej płetwy i jarzma z profilowanym rumplem. Maszt postawiony jest na pokładzie na podstawie z zawiasem umożliwiającej pochylanie go. Jachtem tym można startować w regatach zarówno klasy Micro kategorii Cruiser jak i w klasie T2 (PPJK). Można też żeglować nim turystycznie i rekreacyjnie.

Specyfikacja techniczna:

powierzchnia żagli (m2)18,5
długość (cm)550
szerokość (cm)244
zanurzenie min. (cm)30
zanurzenie max (cm)110
ilość koi4
max załogi3 -4
rodzaj mieczaszybrowy
rodzaj silnikazaburtowy
moc silnika (KM)2 - 4

Zostaw komentarz

Promocyjne ceny przy zakupie silników zaburtowych do jachtów żaglowych

Oferujemy promocyjne pakiety przy zakupie silników zaburtowych do jachtów żaglowych, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty
Sprawdź!!

  • Działamy od 2005 jako oficjalny dealer renomowanych marek: Yamaha, Honda, Mercury, Vetus, Johnson czy Evinrude. Silniki przyczepne to bardzo ważny element naszej działalności. Oferta znajduje uznanie naszych Klientów zarówno w Polsce jak i za granicą.
  • Pełna baza silników zaburtowych Evinrude. Porównaj Silniki Evinrude - parametry techniczne, poznaj opinie użytkowników
  • Parametry techniczne, zdjęcia, filmy przedstawiające silniki Honda . Zapoznaj się z opiniami użytkowników o tych silnikach.
  • Nietonący pasek do okularów przydatny dla wszystkich uprawiający sporty wodne