Rhodos 940

12345 brak ocen, bądź pierwszym który oceni ten jacht
Loading ... Loading ...
Rhodos 940

Rhodos 940 to jacht o długości 9,40m i szerokości około 3m. Jest przeznaczony do żeglugi dla 8 osób. Powierzchnia ożaglowania dochodzi nawet do 42m2. Jest to jeden z największych i najbardziej luksusowych jachtów na Mazurach. Komfortowe, wysokie wnętrze (trzy kabiny, toaleta, kambuz), wyposażone w instalację wodną i elektryczną, radio, CD, telewizor, lodówkę sprawiają, że na jachcie z przyjemnością można spędzić kilkutygodniowy urlop.

Specyfikacja techniczna:

powierzchnia żagli (m2)42
długość (cm)940
szerokość (cm)330
zanurzenie min. (cm)40
zanurzenie max (cm)175
wysokość w kabinie (cm)185
ilość koi8
max załogi8
rodzaj mieczaobrotowy
rodzaj silnikazaburtowy
rodzaj silnikastacjonarny
moc silnika (KM)15 - 18

Stocznie produkujące ten jacht:

Zostaw komentarz

Pomoc dla Andrzeja Taradejny

Potrzebna POMOC na ratowanie życia Andrzeja Taradejny, mieszkańca Nidzicy, byłego nauczyciela języka angielskiego w ZS nr 1. Andrzej, podczas pobytu w Indonezji, zaraził się groźnym pierwotniakiem - amebą. W chwili obecnej walczy o życie na oddziale intensywnej terapii szpitala w Singapurze. Każda darowizna, nawet najmniejsza, może przyczynić się do uratowania jego życia.
Prosimy o pomoc!!!
Rodzina.


Darowizny prosimy kierować na konto :
Nidzicki Fundusz Lokalny
Nr konta : BS w Nidzicy
58 8834 0009 2001 0000 5005 0013
Tytułem wpłaty : Andrzej Taradejna
Zobacz też stronę na FB

  • Titoria.pl - domowa hodowla JRT . Oferujemy szczenięta z przemyślanych skojarzeń. Nasze szczenięta są doskonale socjalizowane z innymi psami i ludźmi. Zapraszamy => www.titoria.pl
  • Autoryzowany dealer marki Evinrude, posiada w swojej bogatej ofercie tylko oryginalne części do silników. Sprawdź: evinrude części do silników zaburtowych od 15 KM do 300 KM. Fachowe doradztwo i pomoc, szybkie dostawy.
  • Parametry techniczne, zdjęcia, filmy przedstawiające silniki Mercury . Zapoznaj się z opiniami użytkowników o tych silnikach.
  • Polecamy wysokiej jakości koszulki dla wędkarzy z unikatowym nadrukiem muchy łososiowej