Solina 24

12345 (21 głosów, śr: 4,10 z 5)
Loading...
Solina 24

Solina 24 to młodsza siostra znanej i cenionej w kraju i zagranicą Soliny 27. Jest jachtem przeznaczonym dla żeglarzy, którzy cenią sobie większy kontakt z wodą. Znakomity jacht na słone i słodkie wody.
Jednostka szybka, zwrotna i jednocześnie bardzo wygodna o ergonomicznym wnętrzu, daje satysfakcję zarówno zwolennikom dużych rodzinnych wypraw jak i żeglarzom o bardziej sportowym zacięciu. Pomimo sportowego charakteru, jednostka daje dużo wygody pływającym na niej załogom.
Przestronne wnętrze oferuje pięć pełno wymiarowych koi i dodatkową koję mającą 160 cm. Funkcjonalny kambuz, oraz duża kabina sanitarna uzupełniają mieszkalną cześć Soliny 24.
Jacht produkowany jest w dwóch wersjach żeglugowych. Pierwsza z nich to wersja z mieczem obrotowym, która klasyfikuje się w kategorii C. Zakwalifikowana do kategorii B jest natomiast opcja z balastem stałym (kil). Dla miłośników ścigania się proponujemy wersję regatową.
Wszystkie wersje zagwarantują niezapomniane żeglarskie doznania

Specyfikacja techniczna:

powierzchnia żagli (m2)28,8
długość (cm)728
szerokość (cm)270
zanurzenie min. (cm)30
zanurzenie max (cm)125
wysokość w kabinie (cm)165
ilość koi5 + 1
max załogi6
rodzaj mieczaobrotowy
masa miecza (kg)50
masa balastu (kg)600
rodzaj silnikazaburtowy
moc silnika (KM)8 - 10

Zostaw komentarz

Promocyjne ceny przy zakupie silników zaburtowych do jachtów żaglowych

Oferujemy promocyjne pakiety przy zakupie silników zaburtowych do jachtów żaglowych, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty
Sprawdź!!

  • Polecamy pontony PRO Marine idealne dla osób lubiących wypoczynek na wodzie
  • Szeroka gama łodzi aluminiowych. Mamy do zaproponowania łodzie rekreacyjne, przygotowane dla wędkarzy: łodzie aluminiowe Popularną marką jest czeski Marine. Producent ten oferuje łodzie nadające się znakomicie do wędkowania na jeziorach czy rzekach
  • Parametry techniczne, zdjęcia, filmy przedstawiające silniki Honda . Zapoznaj się z opiniami użytkowników o tych silnikach.
  • Pasek do okularów przydatny dla wszystkich uprawiający sporty wodne