O nas

Oddajemy do Państwa dyspozycji katalog jachtów żaglowych. Jest to największy katalog jachtów w polskim Internecie.

Znajdą tu Państwo informacje dotyczące parametrów technicznych jachtów, ich opisy oraz opinie innych użytkowników.

Zachęcamy do współpracy przy tworzeniu tego katalogu, prosimy o wyrażanie swoich opinii o jachtach – zarówno tych pozytywnych jaki i negatywnych.

Przeszukaliśmy setki stron internetowych w poszukiwaniu jachtów pływających po polskich wodach,  jak również jachtów dostępnych w czarterach poza granicami naszego kraju.
Dokładamy wszelkich starań, aby informacje zawarte na stronie były wiarygodne, jeśli jednak znajdą Państwo jakieś nieścisłości, prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza kontaktowego.

NIE jesteśmy dystrybutorami produktów prezentowanych na stronie.

NIE sprzedajemy tych łodzi!!!

/zespół jachty-żaglowe.pl/

Promocyjne ceny przy zakupie silników zaburtowych do jachtów żaglowych

Oferujemy promocyjne pakiety przy zakupie silników zaburtowych do jachtów żaglowych, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty
Sprawdź!!

  • Polecamy pontony PRO Marine idealne dla osób lubiących wypoczynek na wodzie
  • Szeroka gama łodzi aluminiowych. Mamy do zaproponowania łodzie rekreacyjne, przygotowane dla wędkarzy: łodzie aluminiowe Popularną marką jest czeski Marine. Producent ten oferuje łodzie nadające się znakomicie do wędkowania na jeziorach czy rzekach
  • Działamy od 2005 jako oficjalny dealer renomowanych marek: Yamaha, Honda, Mercury, Vetus, Johnson czy Evinrude. Silniki przyczepne to bardzo ważny element naszej działalności. Oferta znajduje uznanie naszych Klientów zarówno w Polsce jak i za granicą.
  • Neoprenowy pasek do okularów przydatny dla wszystkich uprawiający sporty wodne