SHINE 30

12345 brak ocen, bądź pierwszym który oceni ten jacht
Loading ... Loading ...
SHINE 30

Shine 30 to w pełni nowoczesny jacht nawiązujący stylistyką do jednostek śródziemnomorskich. Jest to jacht zaprojektowany i wykonany przez firmę Fourth Yacht Sp. z o.o. Cechuje go niesamowite połączenie interesującej linii pokładu i nowoczesnego kształtu kadłuba. Sine 30 to przede wszystkim komfort, estetyka oraz funkcjonalność. Jacht dostępny jest w dwóch wariantach- podstawowym Base i Exclusive- przeznaczonym dla bardziej wymagających odbiorców. Obszerny i dopracowany w najmniejszym szczególe kokpit zamykany sterowaną elektrycznie platformą kąpielową umożliwia wygodny wypoczynek i łatwy dostęp do wody. Szerokie półpokłady zapewniają doskonały dostęp do części dziobowej i swobodę poruszania się po pokładzie. Duże okna i otwierane luki pokładowe zapewniają komfortowe doświetlenie wnętrza i wentylację. Nowatorskim rozwiązaniem, na tej wielkości jednostce, jest zabudowany system prowadzenia fałów, co znacznie podwyższa jego walory estetyczne. Sine 30 to jacht przeznaczony dla miłośników żeglarstwa ceniących komfort i wygodę przy zachowaniu wysokich walorów nautycznych.

Specyfikacja techniczna:

powierzchnia żagli (m2)40
długość (cm)890
szerokość (cm)305
zanurzenie min. (cm)50
zanurzenie max (cm)170
wysokość w kabinie (cm)195
ilość koi6-8
rodzaj mieczaobrotowy
masa miecza (kg)150
masa balastu (kg)1100
rodzaj silnikastacjonarny
moc silnika (KM)14

Stocznie produkujące ten jacht:

2 Komentarze

  1. Edward napisał(a):

    Proszę o wysłanie specyf. w języku angielskim, (dane dot. możliwości obniżenia zanurzenia do min.: 45-50cm, tj. miecz zawias. + balast wew., ster. podnosz. miecza pilotem i recznie, kładzenie masztu z kokp.). przeznaczenie jachtu; żegluga morska (P20)m.A1,A2 i śrudlądowa, turyst. rodzinna 5 – 6 osób, WC morskie + ekolog., podst. wyposaż. nawigacyjne (trójsekt. na topie masztu + altern. pokładowe,pods. elektrotechnika navig.: echosąda,-sonar,VHF,anteny top. + splitter, AIS,oświetl LED, etc…silnik stacjon lub zaburtowy. w studzience,(ceny?), odkład. stolik nawigacyjny?. Pozdrawiam, Edward.

  2. Zbigniew napisał(a):

    Po tygodniowym pływaniu pozostał zachwyt nad łatwością prowadzenia tej łódki. Wspaniale zrównoważona. Właściwe ustawienie żagli i …..płynie sama. (przez 15 minut nikt nie dotknął koła). Bardzo zwrotna też na silniku. Pokład idealny do bezpiecznego chodzenia jak i opalania. Wygoda ! . W wersji (nazwijmy to ) surowej :-) , bez problemów dotrzymywała kroku znanym konstrukcjom pływającym na WJM. Gratulacje dla Konstruktora !

Zostaw komentarz

Pomoc dla Andrzeja Taradejny

Potrzebna POMOC na ratowanie życia Andrzeja Taradejny, mieszkańca Nidzicy, byłego nauczyciela języka angielskiego w ZS nr 1. Andrzej, podczas pobytu w Indonezji, zaraził się groźnym pierwotniakiem - amebą. W chwili obecnej walczy o życie na oddziale intensywnej terapii szpitala w Singapurze. Każda darowizna, nawet najmniejsza, może przyczynić się do uratowania jego życia.
Prosimy o pomoc!!!
Rodzina.


Darowizny prosimy kierować na konto :
Nidzicki Fundusz Lokalny
Nr konta : BS w Nidzicy
58 8834 0009 2001 0000 5005 0013
Tytułem wpłaty : Andrzej Taradejna
Zobacz też stronę na FB

  • Titoria.pl - domowa hodowla JRT . Oferujemy szczenięta z przemyślanych skojarzeń. Nasze szczenięta są doskonale socjalizowane z innymi psami i ludźmi. Zapraszamy => www.titoria.pl
  • Pełna baza silników zaburtowych Evinrude. Porównaj Silniki Evinrude - parametry techniczne, poznaj opinie użytkowników
  • Parametry techniczne, zdjęcia, filmy przedstawiające silniki Honda . Zapoznaj się z opiniami użytkowników o tych silnikach.
  • Pasek do okularów przydatny dla wszystkich uprawiający sporty wodne