Aquatic 25

12345 (22 głosów, śr: 3,68 z 5)
Loading...
Aquatic 25

Aquatic 25 to nowa jednostka na rynku polskim łącząca w sobie zalety jachtu, który można prowadzić bez patentu a jednocześnie jest to jacht o bardzo dużej pojemności wnętrza, w chwili obecnej największej na rynku polskim. W standardowym wykonaniu znajduje się pełne wyposażenie hotelowe. Pomimo tego jacht aspiruje do grona jednostek bardzo szybkich.

Specyfikacja techniczna:

powierzchnia żagli (m2)29,5
długość (cm)820
szerokość (cm)288
zanurzenie min. (cm)33
zanurzenie max (cm)140
wysokość w kabinie (cm)178
ilość koi6
max załogi6 - 8
rodzaj mieczaobrotowy
masa miecza (kg)80
masa balastu (kg)500
moc silnika (KM)8 - 12

1 Komentarze

  1. Piotr napisał(a):

    Miałem okazję czarterować Aquatica 25, który dopiero co wyszedł ze stoczni. Krótko mówiąc, jacht jest RE-WE-LA-CYJNY. Do tej pory pałałem bezgraniczną miłością do Twistera 780, ale podczas tego tygodnia to się zmieniło. Pływa świetnie we wszystkich kursach, a Twistera 780 „brał” bez problemu. Przestrzeń mieszkalna jest ogromna, podczas gdy na Twisterze 780 i Marinerze 830 problemem było wyspanie się 8 osób, to na Aquaticu spaliśmy i pływaliśmy w 10 (ach te studenckie warunki 😉 i nikt nie narzekał! Tydzień pływania a ja nie jestem w stanie powiedzieć złej rzeczy o tym jachcie. Wiem, że mój armator poprawił parę rzeczy w stosunku do oryginalnego projektu pana Pieśniewskiego (np. grubsza rurka łącząca rumpel z płetwą sterową, maszt 9,5 zamiast oryginalnych 9 metrów). Gorąco polecam – bierzcie w ciemno jeśli macie możliwość!

Zostaw komentarz

Promocyjne ceny przy zakupie silników zaburtowych do jachtów żaglowych

Oferujemy promocyjne pakiety przy zakupie silników zaburtowych do jachtów żaglowych, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty
Sprawdź!!

  • Polecamy pontony PRO Marine idealne dla osób lubiących wypoczynek na wodzie
  • Szeroka gama łodzi aluminiowych. Mamy do zaproponowania łodzie rekreacyjne, przygotowane dla wędkarzy: łodzie aluminiowe Popularną marką jest czeski Marine. Producent ten oferuje łodzie nadające się znakomicie do wędkowania na jeziorach czy rzekach
  • Parametry techniczne, zdjęcia, filmy przedstawiające silniki Honda . Zapoznaj się z opiniami użytkowników o tych silnikach.
  • Polecamy wysokiej jakości koszulki dla wędkarzy z unikatowym nadrukiem muchy łososiowej