Athena 38

12345 (25 głosów, śr: 3,48 z 5)
Loading...
Athena 38

Athena 38 to już prawie klasyczny czarterowy katamaran stoczni Fountaine Pajot o prostej obsłudze w żegludze i przy manewrowaniu w portach. Nowoczesne materiały, dobra jakość konstrukcji i takielunku sprawia, że Athena 38 jest bezpiecznym i przyjaznym katamaranem. Posiada funkcjonalne stanowisko sternika, duży kokpit i wygodne schodki w rufowej części pływaków. Na decku nikt nikomu nie przeszkadza. Również stylistyka katamaranu jest bardzo efektowna. Dobre standardy producenta zauważy się także wewnątrz: duży salon, dobra wentylacja i wygodny w pracy kambuz.

Specyfikacja techniczna:

powierzchnia żagli (m2)88
długość (cm)1160
szerokość (cm)630
zanurzenie max (cm)95
ilość koi8+2
rodzaj silnikastacjonarny
moc silnika (KM)2x18

Zostaw komentarz

Promocyjne ceny przy zakupie silników zaburtowych do jachtów żaglowych

Oferujemy promocyjne pakiety przy zakupie silników zaburtowych do jachtów żaglowych, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty
Sprawdź!!

  • Titoria.pl - domowa hodowla JRT . Oferujemy szczenięta z przemyślanych skojarzeń. Nasze szczenięta są doskonale socjalizowane z innymi psami i ludźmi. Zapraszamy => www.titoria.pl
  • Parametry techniczne, zdjęcia, filmy przedstawiające silniki Honda . Zapoznaj się z opiniami użytkowników o tych silnikach.
  • Parametry techniczne, zdjęcia, filmy przedstawiające silniki Mercury . Zapoznaj się z opiniami użytkowników o tych silnikach.
  • Pływający pasek do okularów przydatny dla wszystkich uprawiający sporty wodne