Bavaria 46 Holiday

12345 (1 głosów, śr: 1,00 z 5)
Loading...
Bavaria 46 Holiday

Bavaria 46 H została zaprojektowana w 1988 i była produkowana do 2003. Zastąpiła ją 46C. Bavaria 46 H ma pojedyncze koło sterowe i dobre właściwości żeglugowe jak na jacht zaprojektowany wyłącznie do czarterów i jest jednym z najlepszych jachtów zbudowanych przez Bavarię. Głęboki, 2m kil umożliwia przyzwoitą żeglugę na wiatr, a dobrze zaprojektowane podwodzie pozwala na łagodną żeglugę bez uderzania o duże fale. Rolowany grot i liny sprowadzone do kokpitu sprawiają, że jacht jest łatwy w obsłudze aczkolwiek jednostka jest „ciężka” i żegluga w trudnej pogodzie na niej może być wyczerpująca.Bavaria 46 H mieści 10 osób w dwóch podwójnych kabinach rufowych i dwóch potrójnych kabinach dziobowych. Jachtowi „nic nie brakuje” aczkolwiek jaśniejsza wykładzina dodałaby światła w mesie. Minusem są także nie najwyższej jakości kabestany. Bavaria 46 H ma dobre ceny w czarterach i starannie utrzymany jacht dobry wyborem czarterującego. Jacht żegluje szybko, łatwo i wygodnie, gorsze szczegóły wykończenia nie zmieniają dobrej generalnie opinii o tej jednostce.

Specyfikacja techniczna:

powierzchnia żagli (m2)100
długość (cm)1465
szerokość (cm)445
zanurzenie max (cm)200
ilość koi8+2
kiltak
masa balastu (kg)3800
rodzaj silnikastacjonarny
moc silnika (KM)53 _ 75

Zostaw komentarz

Promocyjne ceny przy zakupie silników zaburtowych do jachtów żaglowych

Oferujemy promocyjne pakiety przy zakupie silników zaburtowych do jachtów żaglowych, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty
Sprawdź!!

  • Polecamy pontony PRO Marine idealne dla osób lubiących wypoczynek na wodzie
  • Działamy od 2005 jako oficjalny dealer renomowanych marek: Yamaha, Honda, Mercury, Vetus, Johnson czy Evinrude. Silniki do łodzi to bardzo ważny element naszej działalności. Oferta znajduje uznanie naszych Klientów zarówno w Polsce jak i za granicą.
  • Parametry techniczne, zdjęcia, filmy przedstawiające silniki Mercury . Zapoznaj się z opiniami użytkowników o tych silnikach.
  • Katalog silników zaburtowych. Zdjęcia, opinie użytkowników. Silniki zaburtowe : Honda, Yamaha, Evinrude. Porównaj dane techniczne - wybierz najlepszy silnik dla swojej łodzi