Beneteau Cyclades 43,4

12345 (21 głosów, śr: 3,57 z 5)
Loading ... Loading ...
Beneteau Cyclades 43,4

Cyclades 43.4 charakteryzuje stylowe i eleganckie wnętrze oraz  funkcjonalny pokład. Przestrzeń jest kluczowym atutem pod pokładem jachtu: obszerna mesa, kanapka w kształcie U, centralny stół i dużo miejsca na zapasy. W funkcjonalnych kabinach komfortowa  jest wysokość stania oraz wygodne koje. Na jachcie nie braknie także półek i szafek. Od strony nautycznej plusem Cyclades 43.4 jest łatwe sterowanie.

Specyfikacja techniczna:

powierzchnia żagli (m2)82
długość (cm)1326
szerokość (cm)443
zanurzenie max (cm)190
ilość koi8+2
max załogi12
kiltak
rodzaj silnikastacjonarny
moc silnika (KM)54

Zostaw komentarz

Promocyjne ceny przy zakupie silników zaburtowych do jachtów żaglowych

Oferujemy promocyjne pakiety przy zakupie silników zaburtowych do jachtów żaglowych, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty
Sprawdź!!

  • Titoria.pl - domowa hodowla JRT . Oferujemy szczenięta z przemyślanych skojarzeń. Nasze szczenięta są doskonale socjalizowane z innymi psami i ludźmi. Zapraszamy => www.titoria.pl
  • Działamy od 2005 jako oficjalny dealer renomowanych marek: Yamaha, Honda, Mercury, Vetus, Johnson czy Evinrude. Silniki przyczepne to bardzo ważny element naszej działalności. Oferta znajduje uznanie naszych Klientów zarówno w Polsce jak i za granicą.
  • Parametry techniczne, zdjęcia, filmy przedstawiające silniki Mercury . Zapoznaj się z opiniami użytkowników o tych silnikach.
  • Polecamy wysokiej jakości koszulki dla wędkarzy z unikatowym nadrukiem muchy łososiowej