Beneteau Figaro II

12345 (1 głosów, śr: 1,00 z 5)
Loading ... Loading ...
Beneteau Figaro II

Nowy Beneteau Figaro II jest owocem synergii powstałej między najlepszymi żeglarzami pływającymi na jachtach Beneteau Figaro, stocznią Beneteau oraz wspaniałego projektanta Marca Lombarda. Bardzo czuły ster, niewiarygodna zwrotność i pełna kontrola oto cechy charakteryzujące ten jacht. Pod spinakerem osiągi tej łodzi pozwalają serfować. Łódź jest wykonywana metodą infuzji, przez co osiąga niezwykle niską wagę i niewiarygodną wytrzymałość kadłuba.

Specyfikacja techniczna:

powierzchnia żagli (m2)66
długość (cm)1015
szerokość (cm)343
zanurzenie max (cm)220
kiltak
masa balastu (kg)1100
rodzaj silnikastacjonarny
moc silnika (KM)20

Zostaw komentarz

Promocyjne ceny przy zakupie silników zaburtowych do jachtów żaglowych

Oferujemy promocyjne pakiety przy zakupie silników zaburtowych do jachtów żaglowych, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty
Sprawdź!!

  • Autoryzowany dealer marki Evinrude, posiada w swojej bogatej ofercie tylko oryginalne części do silników. Sprawdź: części evinrude do silników zaburtowych od 15 KM do 300 KM. Fachowe doradztwo i pomoc, szybkie dostawy.
  • Działamy od 2005 jako oficjalny dealer renomowanych marek: Yamaha, Honda, Mercury, Vetus, Johnson czy Evinrude. Silniki przyczepne to bardzo ważny element naszej działalności. Oferta znajduje uznanie naszych Klientów zarówno w Polsce jak i za granicą.
  • Parametry techniczne, zdjęcia, filmy przedstawiające silniki Honda . Zapoznaj się z opiniami użytkowników o tych silnikach.
  • Neoprenowy pasek do okularów przydatny dla wszystkich uprawiający sporty wodne