Beneteau Oceanis Clipper 343

12345 brak ocen, bądź pierwszym który oceni ten jacht
Loading...
Beneteau Oceanis Clipper 343

Oceanis Clipper 343 został wprowadzony na rynek w 2005 i szybko zyskał uznanie. Zdobył nagrodę na targach Croatian Boat of The Year 2005, był finalistą Australian Marine Industries Awards 2006 i Cruising World’s 2005 Boat of The Year. Zastąpił popularny jacht Oceanis Cruiser 331. Dzięki dobremu kształtowi kadłuba nie przechyla się tak bardzo przy silnych wiatrach jak większość jego odpowiedników. Jest szybkim jachtem. W 2006 w regatach Beneteau Cup jacht w klasie C zajął 2 miejsce, mimo, że startowały w tej klasie jachty 44.7 i 40.7 kategorii cruiser – racer. Oceanis Clipper 343 żegluje także dobrze pod silnikiem i prowadzenie go jest dobrą zabawą. Posiada ciekawe nowum, a mianowicie obracane koło sterowe co umożliwia swobodne przejście na rufę na postoju. Mesa, zabudowana w kolorze wiśni, jest prawie tak duża jak mesa znanego jachtu Oceanis Clipper 361. W łazience znajduje się również kabina prysznicowa. Panoramiczne okna dobrze oświetlają wnętrze. Jacht udanie łączy tradycyjną estetykę z dobrymi osiągami.

Specyfikacja techniczna:

powierzchnia żagli (m2)60
długość (cm)1082
szerokość (cm)348
zanurzenie max (cm)185
ilość koi6+2
kiltak
rodzaj silnikastacjonarny
moc silnika (KM)27

Zostaw komentarz

Promocyjne ceny przy zakupie silników zaburtowych do jachtów żaglowych

Oferujemy promocyjne pakiety przy zakupie silników zaburtowych do jachtów żaglowych, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty
Sprawdź!!

  • Autoryzowany dealer marki Evinrude, posiada w swojej bogatej ofercie tylko oryginalne części do silników. Sprawdź: części evinrude do silników zaburtowych od 15 KM do 300 KM. Fachowe doradztwo i pomoc, szybkie dostawy.
  • Pełna baza silników zaburtowych Evinrude. Porównaj Silniki Evinrude - parametry techniczne, poznaj opinie użytkowników
  • Parametry techniczne, zdjęcia, filmy przedstawiające silniki Honda . Zapoznaj się z opiniami użytkowników o tych silnikach.
  • Polecamy wysokiej jakości koszulki dla wędkarzy z unikatowym nadrukiem muchy łososiowej