Cobra 33

12345 (2 głosów, śr: 3,50 z 5)
Loading ... Loading ...
Cobra 33

Jest to jacht luksusowy, elegancki, wygodny, oraz przestrzenny posiadający 2 lub 3 zamykane kabiny. Przeznaczony dla bardziej wymagających żeglarzy. Cobra 33 jest jachtem turystyczno-regatowym przeznaczonym do uprawiania turystyki i sportów wodnych przez załogę o średnich kwalifikacjach.Występuje w wersji balastowo -  mieczowej i kilowej.

Specyfikacja techniczna:

powierzchnia żagli (m2)50,95
długość (cm)993
szerokość (cm)333
zanurzenie min. (cm)45
zanurzenie max (cm)165 - 205
ilość koi6 - 8
max załogi6 - 8
rodzaj mieczaobrotowy
kiltak
masa balastu (kg)1500
rodzaj silnikazaburtowy
rodzaj silnikastacjonarny
moc silnika (KM)20 - 35

Stocznie produkujące ten jacht:

4 Komentarze

 1. Leszek napisał(a):

  Niestety, przykro mi, ale pływałem tym jachtem i nie polecam.
  Jacht do plywania przy wietrze 2-3B. Odradzam przy silniejszym.

 2. Wiktor napisał(a):

  Wina może leżec w kaształcie kadłuba, którego powierzchnia przkroju wyjątkowo gwałtownie maleje ku dołowi zaraz pod pokładem, co łatwo zauważyć patrząc pod jakim ostrym kątem burty przechodzą w dno, widać to również po zmniejszonej przestrzeni w kabinie na podłodze i w okolicach kanap w mesie.

 3. jacek gdansk napisał(a):

  niestety nie rozumiem poprzednich postów. Pływam Cobrą pięć sezonów, do listopada weekend w weekend plus urlopy. nie za bardzo wiem o co chodzi Leszkowi = może lepiej nie pływać gdy wieje? moja żona wyznaje taką zasadę…nie mam pojęcia co maleje Wiktorowi ku dołowi… Cobra 33 w wersji mieczowej jest super łódką na jezioro i morze. oczywiście jeśli egzemplarz nie został schrzaniony przez rufiego, który nie ma pojęcia o produkcji dobrych jachtów rozsądnie wykończonych. jacht jest ergonomiczny , szybki i bezpieczny. nadaje się dla max. 6 osób – więcej to już tłok. jeśli ktoś potrzebuje spostrzeżeń dotyczących Cobry 33 w wersji mieczowej , to proszę pisać dzikus-21@wp.pl. chętnie odpowiem. pozdrawiam wszystkich, jacek

 4. leszek napisał(a):

  Jacku! Jeżeli ktoś mi ogranicza pływanie taką jednostką do 5 w skali B, a z taką sytuacją miałem do czynienia, to nie dziw się. W umowie czarteru taki miałem zapis. Wydaje mi się, że balast który powinien wynosić 1500 kg został mocno ograniczony i dlatego ktoś bał się że to bydle może się wywrócić. Nie miałem możliwości sprawdzenia tego jachtu w sytuacji powyżej 5B bo stałem w porcie.

Zostaw komentarz

Pomoc dla Andrzeja Taradejny

Potrzebna POMOC na ratowanie życia Andrzeja Taradejny, mieszkańca Nidzicy, byłego nauczyciela języka angielskiego w ZS nr 1. Andrzej, podczas pobytu w Indonezji, zaraził się groźnym pierwotniakiem - amebą. W chwili obecnej walczy o życie na oddziale intensywnej terapii szpitala w Singapurze. Każda darowizna, nawet najmniejsza, może przyczynić się do uratowania jego życia.
Prosimy o pomoc!!!
Rodzina.


Darowizny prosimy kierować na konto :
Nidzicki Fundusz Lokalny
Nr konta : BS w Nidzicy
58 8834 0009 2001 0000 5005 0013
Tytułem wpłaty : Andrzej Taradejna
Zobacz też stronę na FB

 • Autoryzowany dealer marki Evinrude, posiada w swojej bogatej ofercie tylko oryginalne części do silników. Sprawdź: części evinrude do silników zaburtowych od 15 KM do 300 KM. Fachowe doradztwo i pomoc, szybkie dostawy.
 • Działamy od 2005 jako oficjalny dealer renomowanych marek: Yamaha, Honda, Mercury, Vetus, Johnson czy Evinrude. Silniki przyczepne to bardzo ważny element naszej działalności. Oferta znajduje uznanie naszych Klientów zarówno w Polsce jak i za granicą.
 • Parametry techniczne, zdjęcia, filmy przedstawiające silniki Mercury . Zapoznaj się z opiniami użytkowników o tych silnikach.
 • Katalog silników zaburtowych. Zdjęcia, opinie użytkowników. Silniki zaburtowe : Honda, Yamaha, Evinrude. Porównaj dane techniczne - wybierz najlepszy silnik dla swojej łodzi