Comet 21

12345 (5 głosów, śr: 4,60 z 5)
Loading...
Comet 21

Jacht regatowy produkowany w Stoczni Comar Poland. Jednostka wykonywana jest według norm i certyfikacji CE .Pomysł żaglówki „ COMET 21 open” zrodził się w celu realizacji produkcji seryjnej łodzi żaglowej o wyjątkowo urzekającej prezencji i dogodnych walorach nautycznych. Stworzony został nie tylko dla ogromnej rzeszy początkujących, ale także dla wytrawnych żeglarzy zafascynowanych technologią i współzawodnictwem. Comet 21 to żaglówka nowoczesna pod względem konstrukcji, osprzętu i całego wyglądu. Z tych właśnie powodów podstawowe zalety jachtu COMET 21 dają mu, nie tylko możliwości osiągania dobrych wyników, ale także zapewniają łatwość użytkowania i przewozu. Atutem jest również przystępna cena zakupu i koszty utrzymania. Stowarzyszenie armatorów „COMET  21 open”, stara się zrzeszyć wszystkich użytkowników, w celu współpracy i rozpowszechniania sportu żeglarskiego, poprzez udział w spotkaniach i regatach tej klasy. Firma Comar, która jest konstruktorem żaglówki COMET 21 po mistrzowsku wykorzystała materiały o wysokim standardzie i zaawansowanej technologii. Dzięki temu stocznia proponuje produkt, który odpowiada aktualnym trendom na rynku. Kadłub i pokład mają próżniową konstrukcję typu „sandwich”. Szczególny kunszt techniczny polega na użyciu  włókien i materiałów o podwójnej osi poddania oraz  ich impregnowaniu żywicami epoxydowymi. Bukszpryt, maszt i bom wykonane są z włókna węglowego. Dodatkowo maszt jest wysuwany i składa się z dwóch części, co dodatkowo ułatwia transport.  Kokpit jest bardzo obszerny i ergonomicznie zaprojektowany, co zapewnia  sprawne użytkowanie osprzętu w czasie regat. Pozwala to sternikowi i żeglarzowi obsługującemu żaglówkę pracować w optymalnej pozycji. Odpowiednia konstrukcja kadłuba daje gwarancję żeglugi w ślizgu przy silnym wietrze.

Specyfikacja techniczna:

powierzchnia żagli (m2)25,7
długość (cm)622
szerokość (cm)235
zanurzenie min. (cm)35
zanurzenie max (cm)144
max załogi4
rodzaj mieczaszybrowy
masa balastu (kg)200

Zostaw komentarz

Promocyjne ceny przy zakupie silników zaburtowych do jachtów żaglowych

Oferujemy promocyjne pakiety przy zakupie silników zaburtowych do jachtów żaglowych, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty
Sprawdź!!

  • Autoryzowany dealer marki Evinrude, posiada w swojej bogatej ofercie tylko oryginalne części do silników. Sprawdź: części evinrude do silników zaburtowych od 15 KM do 300 KM. Fachowe doradztwo i pomoc, szybkie dostawy.
  • Szeroka gama łodzi aluminiowych. Mamy do zaproponowania łodzie rekreacyjne, przygotowane dla wędkarzy: łodzie robocze aluminiowe Popularną marką jest czeski Marine. Producent ten oferuje łodzie nadające się znakomicie do wędkowania na jeziorach czy rzekach
  • Działamy od 2005 jako oficjalny dealer renomowanych marek: Yamaha, Honda, Mercury, Vetus, Johnson czy Evinrude. Silniki przyczepne to bardzo ważny element naszej działalności. Oferta znajduje uznanie naszych Klientów zarówno w Polsce jak i za granicą.
  • Polecamy wysokiej jakości koszulki dla wędkarzy z unikatowym nadrukiem muchy łososiowej