Comet 35s

12345 brak ocen, bądź pierwszym który oceni ten jacht
Loading...
Comet 35s

Comet 35s to nowość roku 2010 zaprezentowana przez stocznię Comar Poland. Jacht Comet 35S stworzony został przez jedną z najlepszych włoskich firm projektowych, czyli Studio A. Vallicelli & C. W jego konstrukcji dobrze widoczne jest dążenie firmy Comar do połączenia piękna i osiągów w jednostkach żaglowych. Comet 35S przedstawia bardzo udaną kombinację znakomitych własności nautycznych i komfortu żeglugi. Został zaprojektowany dla tych, którzy cenią jachty o sportowych ambicjach i drapieżnym wyglądzie. Jest łatwy w żegludze nawet dla małej załogi i stanowi dobry kompromis pomiędzy funkcjonalnością i komfortem. Posiada płynne linie kadłuba i nadbudówki, której charakterystyczny kształt odpowiada najnowszym tendencjom i jest widoczny we wszystkich jednostkach typu Comet. Comet 35S w standardzie budowany jest z kilem stałym, a opcjonalnie w wersji mieczowo-balastowej przeznaczony jest na jeziora i wody pływowe. Jacht dwu kabinowy przeznaczony jest dla armatora, który pragnie przestronności dla siebie. Natomiast wersja z trzema kabinami jest doskonała dla floty czarterów, ale również indywidualnych użytkowników. Comet 35S ma duży w pełni wyposażony kambuz, uzupełniony eleganckim stołem w messie, przy którym wygodnie może spożyć posiłek cała załoga. Jacht posiada dobre oświetlenie i  wentylację, a w salonie i kabinach widoczne jest piękne wykończenie każdego detalu. Duże koło sterowe pozwala na precyzyjne manewrowanie, a wszystkie szoty i fały poprowadzone są do kokpitu, w którym króluje kolumna sterowa z całym zestawem instrumentów. Dodatkowo duża powierzchnia żagla, także przy lekkich wiatrach nie zawiedzie zwolenników bardziej regatowej żeglugi. Comet 35S to jacht sprawdzony, wygodny, szybki i bezpieczny. Doskonale nadaje się zarówno do spokojnego, rodzinnego pływania od portu do portu, jak i pierwszych samodzielnych rejsów młodych skipperów.  Ergonomia, nowoczesność i funkcjonalny układ wnętrza a przede wszystkim prędkość i zwrotność – to główne podkreślane zalety. Na każdym kursie i przy każdej prędkości Comet 35S będzie cieszył swobodą żeglugi.

Specyfikacja techniczna:

powierzchnia żagli (m2)78
długość (cm)1105
szerokość (cm)364
zanurzenie min. (cm)77
zanurzenie max (cm)190 kil, 195 miecz
ilość koi6 - 8
max załogi8
rodzaj mieczaobrotowy
kiltak
masa balastu (kg)1600
rodzaj silnikastacjonarny
moc silnika (KM)20 - 30

Zostaw komentarz

Promocyjne ceny przy zakupie silników zaburtowych do jachtów żaglowych

Oferujemy promocyjne pakiety przy zakupie silników zaburtowych do jachtów żaglowych, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty
Sprawdź!!

  • Polecamy pontony PRO Marine idealne dla osób lubiących wypoczynek na wodzie
  • Działamy od 2005 jako oficjalny dealer renomowanych marek: Yamaha, Honda, Mercury, Vetus, Johnson czy Evinrude. Silniki do łodzi to bardzo ważny element naszej działalności. Oferta znajduje uznanie naszych Klientów zarówno w Polsce jak i za granicą.
  • Parametry techniczne, zdjęcia, filmy przedstawiające silniki Mercury . Zapoznaj się z opiniami użytkowników o tych silnikach.
  • Polecamy wysokiej jakości koszulki dla wędkarzy z unikatowym nadrukiem muchy łososiowej