Dufour 365 Grand Large

12345 brak ocen, bądź pierwszym który oceni ten jacht
Loading ... Loading ...
Dufour 365 Grand Large

Stocznia Dufour Yachts weszła na rynek z całą serią jachtów, które oprócz wygody i łatwej obsługi posiadają także dobre charakterystyki żeglugi.
Jachtem z tej linii jest Dufour 365 posiadającym łatwo rozpoznawalny, charakterystyczny wygląd jednostek tej stoczni – proste linie kadłuba, pokład wykonany w teaku, długą linię wodną, dużą szerokość w kierunku rufy i charakterystyczny „dziób delfina”. Wózek szotów grota znajduje się na dachu kabiny, pozostałe liny są sprowadzone do kopitu.

Oprócz ładnego wyglądu z zewnątrz, także mesa jachtu jest bardzo elegancka, zabudowana w ciepłym i przyjemnym mahoniu, o wysokiej jakości wykończenia.

Specyfikacja techniczna:

powierzchnia żagli (m2)61,5
długość (cm)1081
szerokość (cm)365
zanurzenie min. (cm)170
zanurzenie max (cm)190
wysokość w kabinie (cm)190
ilość koi6+2
max załogi8
kiltak
masa balastu (kg)1500
rodzaj silnikastacjonarny
moc silnika (KM)27

Zostaw komentarz

Promocyjne ceny przy zakupie silników zaburtowych do jachtów żaglowych

Oferujemy promocyjne pakiety przy zakupie silników zaburtowych do jachtów żaglowych, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty
Sprawdź!!

  • Polecamy pontony PRO Marine idealne dla osób lubiących wypoczynek na wodzie
  • Autoryzowany dealer marki Evinrude, posiada w swojej bogatej ofercie tylko oryginalne części do silników. Sprawdź: części evinrude do silników zaburtowych od 15 KM do 300 KM. Fachowe doradztwo i pomoc, szybkie dostawy.
  • Parametry techniczne, zdjęcia, filmy przedstawiające silniki Honda . Zapoznaj się z opiniami użytkowników o tych silnikach.
  • Katalog silników zaburtowych. Zdjęcia, opinie użytkowników. Silniki zaburtowe : Honda, Yamaha, Evinrude. Porównaj dane techniczne - wybierz najlepszy silnik dla swojej łodzi