Dufour Nautitech 40

12345 (1 głosów, śr: 5,00 z 5)
Loading...
Dufour Nautitech 40

Nautitech 40 został wprowadzony na rynek w 2003 i od razu stał się prawdziwym bestsellerem, dzisiaj żegluje od Bałtyku po Chiny. Główną zaletą konstrukcji jest bardzo dobry kompromis pomiędzy prędkością, a pojemnością wnętrza. W branży znany jest z swojej dzielności morskiej, łatwości manewrowania i utrzymania, jakości wykonania i prostej obsługi, a także z wygody, bezpieczeństwa i estetyki. Innowacją jest sztywne bimini będące przedłużeniem kadłuba, pokrywające cały kokpit i mające przesuwne luki w dachu. Sternik ma wygodne stanowiska, a hydrauliczne sterowanie autopilotem jest możliwe także z wewnątrz. Nautitech 40 jest zabudowany w teaku plus tapicerka. Jego salon jest przestronny i jasny i posiada bardzo duże panoramiczne, czołowe okno.

Specyfikacja techniczna:

powierzchnia żagli (m2)82
długość (cm)1198
szerokość (cm)650
zanurzenie max (cm)120
ilość koi8+2
rodzaj silnikastacjonarny
moc silnika (KM)2x27

Zostaw komentarz

Promocyjne ceny przy zakupie silników zaburtowych do jachtów żaglowych

Oferujemy promocyjne pakiety przy zakupie silników zaburtowych do jachtów żaglowych, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty
Sprawdź!!

  • Polecamy pontony PRO Marine idealne dla osób lubiących wypoczynek na wodzie
  • Działamy od 2005 jako oficjalny dealer renomowanych marek: Yamaha, Honda, Mercury, Vetus, Johnson czy Evinrude. Silniki przyczepne to bardzo ważny element naszej działalności. Oferta znajduje uznanie naszych Klientów zarówno w Polsce jak i za granicą.
  • Parametry techniczne, zdjęcia, filmy przedstawiające silniki Mercury . Zapoznaj się z opiniami użytkowników o tych silnikach.
  • Katalog silników zaburtowych. Zdjęcia, opinie użytkowników. Silniki zaburtowe : Honda, Yamaha, Evinrude. Porównaj dane techniczne - wybierz najlepszy silnik dla swojej łodzi