Dufour Nautitech 475

12345 brak ocen, bądź pierwszym który oceni ten jacht
Loading ... Loading ...
Dufour Nautitech 475

Nautitech 475 posiada wszystkie zalety konstrukcyjne mniejszych jednostek z tej rodziny, które czynią zeń wygodny i dzielny katamaran o dużych walorach estetycznych. Stocznia w Lorient jednak stale rozwija i ulepsza swoje produkty. W standardowej czarterowej wersji katamaran posiada dodatkowe dwie dziobowe kabiny, dzięki którym może na nim żeglować 12 osób. Wersja “Exclusive” posiada specjalne, luksusowe wykończenie. Wersja “Owner” ma specjalną kabinę właściciela.

Specyfikacja techniczna:

powierzchnia żagli (m2)115
długość (cm)1430
szerokość (cm)760
zanurzenie max (cm)120
ilość koi10+2
rodzaj silnikastacjonarny
moc silnika (KM)2x50

Zostaw komentarz

Promocyjne ceny przy zakupie silników zaburtowych do jachtów żaglowych

Oferujemy promocyjne pakiety przy zakupie silników zaburtowych do jachtów żaglowych, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty
Sprawdź!!

  • Autoryzowany dealer marki Evinrude, posiada w swojej bogatej ofercie tylko oryginalne części do silników. Sprawdź: evinrude części do silników zaburtowych od 15 KM do 300 KM. Fachowe doradztwo i pomoc, szybkie dostawy.
  • Parametry techniczne, zdjęcia, filmy przedstawiające silniki Honda . Zapoznaj się z opiniami użytkowników o tych silnikach.
  • Parametry techniczne, zdjęcia, filmy przedstawiające silniki Mercury . Zapoznaj się z opiniami użytkowników o tych silnikach.
  • Polecamy wysokiej jakości koszulki dla wędkarzy z unikatowym nadrukiem muchy łososiowej