First 25.7 Beneteau

12345 (4 głosów, śr: 3,25 z 5)
Loading ... Loading ...
First 25.7 Beneteau

First 25.7 to większy brat Firsta 21.7 i pierwszy model ze stacjonarnym silnikiem diesla i stałym kilem. Odświeżone wnętrze oraz nowe wyposażenie w kokpicie powoduje, że jest to bardzo ciekawy jacht dla rodziny z zacięciem regatowym. Kształt kadłuba, ożaglowanie oraz pozostały takielunek pozwalają na uczestnictwo całą rodziną w regatach. Bogate wyposażenie dodatkowo pozwala na optymalną kompletację łodzi.

Specyfikacja techniczna:

powierzchnia żagli (m2)36,6
długość (cm)790
szerokość (cm)275
zanurzenie min. (cm)85
zanurzenie max (cm)145 - 185
wysokość w kabinie (cm)156 - 177
ilość koi4
max załogi4 - 6
rodzaj mieczaobrotowy
kiltak
masa balastu (kg)620
rodzaj silnikastacjonarny
moc silnika (KM)14

Zostaw komentarz

Promocyjne ceny przy zakupie silników zaburtowych do jachtów żaglowych

Oferujemy promocyjne pakiety przy zakupie silników zaburtowych do jachtów żaglowych, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty
Sprawdź!!

  • Autoryzowany dealer marki Evinrude, posiada w swojej bogatej ofercie tylko oryginalne części do silników. Sprawdź: evinrude części do silników zaburtowych od 15 KM do 300 KM. Fachowe doradztwo i pomoc, szybkie dostawy.
  • Szeroka gama łodzi aluminiowych. Mamy do zaproponowania łodzie rekreacyjne, przygotowane dla wędkarzy: łodzie wędkarskie aluminiowe Popularną marką jest czeski Marine. Producent ten oferuje łodzie nadające się znakomicie do wędkowania na jeziorach czy rzekach
  • Parametry techniczne, zdjęcia, filmy przedstawiające silniki Mercury . Zapoznaj się z opiniami użytkowników o tych silnikach.
  • Pasek do okularów przydatny dla wszystkich uprawiający sporty wodne