HABER 660 KUTER

12345 (1 głosów, śr: 5,00 z 5)
Loading...
HABER 660 KUTER

Jacht HABER 660 jest komfortowym jachtem żaglowym, który żegluje równie dobrze na jeziorach, wodach przybrzeżnych i otwartym morzu.
Budowa oparta jest na bazie jachtu HABER 580. Jacht został wydłużony i wyposażony w dodatkowe urządzenia co uczyniło jacht bardziej komfortowym. Rozkład wnętrza zapewnia komfort niespotykany na innych jachtach tej wielkości. Pomimo małego zanurzenia, dzięki ukształtowaniu bryły kadłuba i odpowiednio dobranemu balastowi wewnętrznemu, HABER 660 jest niewywracalny. Jacht posiada certyfikaty CE w kategorii C do żeglugi na wodach osłoniętych oraz w kategorii B do żeglugi po otwartym morzu.  Wysoka i dobrze przeszklona nadbudówka zapewnia wysokość messy 1,85 m i wyjątkową widoczność podczas nawigacji.
HABER 660 oferuje sporą ilość jaskółek i szafek. W forpiku znajduje się dwuosobowa koja, druga także dwuosobowa tworzy się w messie po opuszczeniu stołu, jest także wygodny kambuz i oddzielna kabina toalety z możliwością instalacji prysznica.
Jacht HABER 660 daje możliwość komfortowych warunków mieszkalnych dla 4 osób. Ożaglowanie gaflowe operowane jednym fałem pozwala na wydajną i bezpieczną jego obsługę. Maszt wystaje 0,8 m poza pawęż po złożeniu go do transportu.
Standardową konfiguracją silnika jest silnik zaburtowy (4 – 15 KM) instalowany na pawęży.
Jako opcję oferujemy również stacjonarne silniki Diesel’a od 5 do 25 KM instalowane pod kokpitem.
W roku 1999 jacht ten otrzymał prestiżową nagrodę miesięcznika „Żagle” – „Gwóźdź Targów” na targach „Wiatr i Woda” w Warszawie.

Specyfikacja techniczna:

powierzchnia żagli (m2)30,4
długość (cm)770
szerokość (cm)250
zanurzenie min. (cm)40
zanurzenie max (cm)145
wysokość w kabinie (cm)185
ilość koi4
max załogi4
rodzaj mieczaobrotowy
masa balastu (kg)350 - 700
rodzaj silnikazaburtowy
rodzaj silnikaw studzience
rodzaj silnikastacjonarny
moc silnika (KM)5 - 25

Zostaw komentarz

Promocyjne ceny przy zakupie silników zaburtowych do jachtów żaglowych

Oferujemy promocyjne pakiety przy zakupie silników zaburtowych do jachtów żaglowych, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty
Sprawdź!!

  • Titoria.pl - domowa hodowla JRT . Oferujemy szczenięta z przemyślanych skojarzeń. Nasze szczenięta są doskonale socjalizowane z innymi psami i ludźmi. Zapraszamy => www.titoria.pl
  • Pełna baza silników zaburtowych Evinrude. Porównaj Silniki Evinrude - parametry techniczne, poznaj opinie użytkowników
  • Parametry techniczne, zdjęcia, filmy przedstawiające silniki Honda . Zapoznaj się z opiniami użytkowników o tych silnikach.
  • Nietonący pasek do okularów przydatny dla wszystkich uprawiający sporty wodne