HABER 800 SLUP

12345 brak ocen, bądź pierwszym który oceni ten jacht
Loading ... Loading ...
HABER 800 SLUP

HABER 800, po dwóch latach od pierwszej prezentacji, potwierdził sukces jaki wcześniej osiągnął HABER 660. Jacht posiada charakterystyczną dla HABRÓW obszerną kabinę z pięcioma miejscami do spania, wysokością 1,90 m, oddzielnym forpikiem i WC, wygodnym kambuzem oraz dużą ilością miejsca do pakowania w bakistach. Daje to komfort niespotykany na jachtach tej wielkości.
Napęd pomocniczy zapewnia silnik stacjonarny Diesel o mocy od 10 do 25 KM.
Łatwe w obsłudze i sprawne w działaniu ożaglowanie gaflowe daje jachtowi bardzo dobre własności nautyczne. Dzięki specjalnemu rozwiązaniu, maszt może być położony lub postawiony w kilkanaście minut przez jedną osobę.
W ciągu ostatnich dwóch lat opracowaliśmy dodatkowe rozwiązania takielunku umożliwiające żeglugę w ciężkich warunkach sztormowych na morzu. Stworzyliśmy również system mieczy, za pomocą którego można uzyskać pełną stateczność kursową – HABER 800C4.
HABER 800 posiada niespotykaną charakterystykę stateczności – może wstać sam z każdego przechyłu, również ze 180
º.
Tak zwany efekt „wańki–wstańki”.
Razem wszystkie te cechy czynią z HABRA 800 unikatowy, komfortowy jacht do dłuższych podróży, o szczególnie małym zanurzeniu.

Jacht posiada certyfikaty CE w kategoriach projektowych C (wody osłonięte) i B (wody morskie).


Specyfikacja techniczna:

powierzchnia żagli (m2)32,8
długość (cm)880
szerokość (cm)250
zanurzenie min. (cm)58
zanurzenie max (cm)180
wysokość w kabinie (cm)190
ilość koi5
masa balastu (kg)600 --800
rodzaj silnikastacjonarny
moc silnika (KM)10 - 25

Stocznie produkujące ten jacht:

Zostaw komentarz

Promocyjne ceny przy zakupie silników zaburtowych do jachtów żaglowych

Oferujemy promocyjne pakiety przy zakupie silników zaburtowych do jachtów żaglowych, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty
Sprawdź!!

  • Szeroka gama łodzi aluminiowych. Mamy do zaproponowania łodzie rekreacyjne, przygotowane dla wędkarzy: łodzie wędkarskie aluminiowe Popularną marką jest czeski Marine. Producent ten oferuje łodzie nadające się znakomicie do wędkowania na jeziorach czy rzekach
  • Pełna baza silników zaburtowych Evinrude. Porównaj Silniki Evinrude - parametry techniczne, poznaj opinie użytkowników
  • Parametry techniczne, zdjęcia, filmy przedstawiające silniki Honda . Zapoznaj się z opiniami użytkowników o tych silnikach.
  • Pasek do okularów przydatny dla wszystkich uprawiający sporty wodne