Lagoon 560

12345 brak ocen, bądź pierwszym który oceni ten jacht
Loading ... Loading ...
Lagoon 560
Premiera Logan 560  przewidziana jest na  jesiennych targach w La Rochelle w bieżącym roku a pierwsze modele dostępne będą do odbioru w lutym 2011. Loogan560 jest jachtem, który ma godnie zastąpić, nieprodukowany juz katamaran Lagoon 570. Ma on być zapełnieniem luki pomiędzy modelami Lagoon 500 a Lagoon 620. Przewidziany jest do pływania rekreacyjnego, rodzinnego, również z dziećmi. Luksusowo wyposażony w sporo opcji poprawiających komfort żeglugi, wszystko utrzymane jest na bardzo wysokim poziomie jakościowym. Ze względu na niezwykle elegancki styl i prestiż jednostki, wykorzystywany może być również jako platforma w biznesie, szczególnie przy organizacji spotkań , negocjacji z partnerami biznesowymi etc. Jest jachtem o pięknych liniach i nowoczesnych rozwiązaniach, co powoduje, że jest niezwykle designerską jednostką.
W firmach czarterowych przewidywany jest w tzw. czarterach luksusowych.
Katamaran został skalkulowany dla 2 wersji: armatorskiej –  4 kabiny, silniki 2 x 75hp Yanmar ,czarterowej -5 kabin, silniki 2 x 75 hp Yanmar.

Specyfikacja techniczna:

powierzchnia żagli (m2)196
długość (cm)1707
szerokość (cm)944
zanurzenie max (cm)150
ilość koi8 - 10
kiltak
rodzaj silnikastacjonarny
moc silnika (KM)2 x 75

Zostaw komentarz

Promocyjne ceny przy zakupie silników zaburtowych do jachtów żaglowych

Oferujemy promocyjne pakiety przy zakupie silników zaburtowych do jachtów żaglowych, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty
Sprawdź!!

  • Autoryzowany dealer marki Evinrude, posiada w swojej bogatej ofercie tylko oryginalne części do silników. Sprawdź: evinrude części do silników zaburtowych od 15 KM do 300 KM. Fachowe doradztwo i pomoc, szybkie dostawy.
  • Działamy od 2005 jako oficjalny dealer renomowanych marek: Yamaha, Honda, Mercury, Vetus, Johnson czy Evinrude. Silniki przyczepne to bardzo ważny element naszej działalności. Oferta znajduje uznanie naszych Klientów zarówno w Polsce jak i za granicą.
  • Parametry techniczne, zdjęcia, filmy przedstawiające silniki Honda . Zapoznaj się z opiniami użytkowników o tych silnikach.
  • Katalog silników zaburtowych. Zdjęcia, opinie użytkowników. Silniki zaburtowe : Honda, Yamaha, Evinrude. Porównaj dane techniczne - wybierz najlepszy silnik dla swojej łodzi