Najad 332

12345 brak ocen, bądź pierwszym który oceni ten jacht
Loading ... Loading ...
Najad 332

Najad 332, szwedzkiej stoczni Najad Yachts ,zaprojektowany przez Judel&Vrolijk i Najadvarvet  to szybki,bezpieczny,wygodny,doskonale wykonany jacht z centralnym kokpitem do krótszych rejsów. Jacht produkowany przez stocznię w latach 2004 – 2008.

Specyfikacja techniczna:

powierzchnia żagli (m2)50
długość (cm)998
szerokość (cm)326
zanurzenie min. (cm)150
zanurzenie max (cm)170
wysokość w kabinie (cm)186
ilość koi6
kiltak
masa balastu (kg)2100
rodzaj silnikastacjonarny
moc silnika (KM)28

Zostaw komentarz

Promocyjne ceny przy zakupie silników zaburtowych do jachtów żaglowych

Oferujemy promocyjne pakiety przy zakupie silników zaburtowych do jachtów żaglowych, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty
Sprawdź!!

  • Działamy od 2005 jako oficjalny dealer renomowanych marek: Yamaha, Honda, Mercury, Vetus, Johnson czy Evinrude. Silniki do łodzi to bardzo ważny element naszej działalności. Oferta znajduje uznanie naszych Klientów zarówno w Polsce jak i za granicą.
  • Parametry techniczne, zdjęcia, filmy przedstawiające silniki Honda . Zapoznaj się z opiniami użytkowników o tych silnikach.
  • Parametry techniczne, zdjęcia, filmy przedstawiające silniki Mercury . Zapoznaj się z opiniami użytkowników o tych silnikach.
  • Katalog silników zaburtowych. Zdjęcia, opinie użytkowników. Silniki zaburtowe : Honda, Yamaha, Evinrude. Porównaj dane techniczne - wybierz najlepszy silnik dla swojej łodzi