6 do 7 m

Tagi |

Nash 20

12345 (4 głosów, śr: 4,00 z 5)
Loading ... Loading ...
Nash 20

Nash, jacht budowany w Polsce ( lata 70 – 80 )w dużych seriach przez Polsport Chojnice w wersji mieczowej, oraz w Stoczni Północnej Gdańsk jako przystosowany do pływań na morskich wodach osłoniętych. Jachty tego typu są dość często spotykane w Polsce. Jednostka dzielna , zapewniające minimalne warunki komfortu.

Specyfikacja techniczna:

powierzchnia żagli (m2)17 - 19
długość (cm)610 - 615
szerokość (cm)229
zanurzenie min. (cm)30
zanurzenie max (cm)180
wysokość w kabinie (cm)145
ilość koi4
max załogi5
rodzaj mieczaobrotowy
masa miecza (kg)80
kiltak
masa balastu (kg)250 - 300
rodzaj silnikazaburtowy
moc silnika (KM)4 - 6

Zostaw komentarz

Promocyjne ceny przy zakupie silników zaburtowych do jachtów żaglowych

Oferujemy promocyjne pakiety przy zakupie silników zaburtowych do jachtów żaglowych, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty
Sprawdź!!

  • Szeroka gama łodzi aluminiowych. Mamy do zaproponowania łodzie rekreacyjne, przygotowane dla wędkarzy: łodzie aluminiowe Popularną marką jest czeski Marine. Producent ten oferuje łodzie nadające się znakomicie do wędkowania na jeziorach czy rzekach
  • Działamy od 2005 jako oficjalny dealer renomowanych marek: Yamaha, Honda, Mercury, Vetus, Johnson czy Evinrude. Silniki do łodzi to bardzo ważny element naszej działalności. Oferta znajduje uznanie naszych Klientów zarówno w Polsce jak i za granicą.
  • Parametry techniczne, zdjęcia, filmy przedstawiające silniki Mercury . Zapoznaj się z opiniami użytkowników o tych silnikach.
  • Pasek do okularów przydatny dla wszystkich uprawiający sporty wodne