Neptun 750GT

12345 (9 głosów, śr: 3,78 z 5)
Loading...
Neptun 750GT
Neptun 750 GT to jacht kabinowy przeznaczony do żeglugi śródlądowej i przybrzeżnej . Został zaprojektowany tak aby połączyć komfort i wygodę z dynamiczną żeglugą o charakterze regatowym . Bardzo jasna i wygodna kabina zapewnia maksymalną przestrzeń sprzyjającą dobremu samopoczuciu .
Bakisty w części rufowej pomieszczą wszystko co jest potrzebne na jachcie .
Jacht prowadzi się lekko i przyjemnie , organizacja pokładu pozwala żeglować bezpiecznie pojedynczemu żeglarzowi jak i z całą załogą . Wszystkie szoty i fały poprowadzone są do kokpitu. Komunikację między dziobem , a rufą zapewniają szerokie półpokłady. Dzięki swoim wymiarom jacht może być transportowany na przyczepie podłodziowej za samochodem co pozwoli Państwu na wybór dowolnego akwenu.
Funkcjonalny i nowoczesny osprzęt oraz najlepsze materiały użyte do budowy zapewniają wysoka jakość wykonania oraz bezpieczeństwo i trwałość. Neptun 750 GT to niezapomniana radość z pływania której to Państwo możecie być uczestnikiem.

Specyfikacja techniczna:

powierzchnia żagli (m2)25
długość (cm)749
szerokość (cm)250
zanurzenie min. (cm)33
zanurzenie max (cm)155
wysokość w kabinie (cm)180
ilość koi4 - 6
max załogi6
rodzaj mieczaobrotowy
rodzaj silnikazaburtowy
moc silnika (KM)8 - 12

Zostaw komentarz

Promocyjne ceny przy zakupie silników zaburtowych do jachtów żaglowych

Oferujemy promocyjne pakiety przy zakupie silników zaburtowych do jachtów żaglowych, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty
Sprawdź!!

  • Polecamy pontony PRO Marine idealne dla osób lubiących wypoczynek na wodzie
  • Titoria.pl - domowa hodowla JRT . Oferujemy szczenięta z przemyślanych skojarzeń. Nasze szczenięta są doskonale socjalizowane z innymi psami i ludźmi. Zapraszamy => www.titoria.pl
  • Parametry techniczne, zdjęcia, filmy przedstawiające silniki Honda . Zapoznaj się z opiniami użytkowników o tych silnikach.
  • Neoprenowy pasek do okularów przydatny dla wszystkich uprawiający sporty wodne