Ocean Star 51,2

12345 brak ocen, bądź pierwszym który oceni ten jacht
Loading ... Loading ...
Ocean Star 51,2

Ocean Star 51.2 posiada wszystkie  najlepsze cechy które posiadają jachty Ocean Star. Jednostka posiada komfortową kabinę w której zapewniony jest nocleg dla 11 osób.Łatwość obsługi jachtu zapewnia to,że windy znajdują się w niewielkiej odległości od sternika, natomiast ochronę przed słońcem i wodą zapewnia owiewka i bimini obejmujące cały kokpit .Grot  rolowany w maszt jest w standardowym wyposażeniu a pokłady tekowe dodają poczucie klasy. Jacht występuje również w wersji ” exclusive ” , która jest trochę krótsza, ma większe zanurzenie i większą powierzchnie żagla.

Specyfikacja techniczna:

powierzchnia żagli (m2)109,5 - 169
długość (cm)1552 - 1559
szerokość (cm)458
zanurzenie min. (cm)200
zanurzenie max (cm)261
ilość koi10+1
kiltak
masa balastu (kg)4400 - 4500
rodzaj silnikastacjonarny
moc silnika (KM)75 - 100

Zostaw komentarz

Promocyjne ceny przy zakupie silników zaburtowych do jachtów żaglowych

Oferujemy promocyjne pakiety przy zakupie silników zaburtowych do jachtów żaglowych, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty
Sprawdź!!

  • Autoryzowany dealer marki Evinrude, posiada w swojej bogatej ofercie tylko oryginalne części do silników. Sprawdź: części evinrude do silników zaburtowych od 15 KM do 300 KM. Fachowe doradztwo i pomoc, szybkie dostawy.
  • Działamy od 2005 jako oficjalny dealer renomowanych marek: Yamaha, Honda, Mercury, Vetus, Johnson czy Evinrude. Silniki przyczepne to bardzo ważny element naszej działalności. Oferta znajduje uznanie naszych Klientów zarówno w Polsce jak i za granicą.
  • Parametry techniczne, zdjęcia, filmy przedstawiające silniki Mercury . Zapoznaj się z opiniami użytkowników o tych silnikach.
  • Katalog silników zaburtowych. Zdjęcia, opinie użytkowników. Silniki zaburtowe : Honda, Yamaha, Evinrude. Porównaj dane techniczne - wybierz najlepszy silnik dla swojej łodzi