Phobos 29

12345 (10 głosów, śr: 4,40 z 5)
Loading...
Phobos 29

Klient, zwłaszcza ten użytkujący jachty w czarterze, staje się coraz bardziej wymagający. Prywatni armatorzy również. Chcą jachtów coraz większych, coraz lepiej wyposażonych. Dalpol Yacht,  współpracując  z doświadczonym konstruktorem  dr inż. Jerzym Pieśniewskim, po opracowaniu precyzyjnych założeń projektu, zbudował taki optymalny jacht nie tylko do żeglugi po sródlądziu ale i po słonych wodach. Phobos 29 odznacza się funkcjonalnością pokładu i wnętrza a także doskonałymi walorami nautycznymi – jak wszystkie jachty z deski projektowej tego konstruktora. Potwierdziły to już pierwsze pływania testowe, podczas których jacht bez trudu przekraczał 7 węzłów. Stocznia natomiast gwarantuje precyzyjne wykonanie, najlepsze dostępne na rynku materiały i osprzęt. Zgodnie z założeniami, na jachcie w długim rejsie może żeglować nawet 8 osób,  dla których przewidziano  3 oddzielne kabiny     ( mesa, kabina dziobowa i rufowa). Załoga ma do dyspozycji wszystkie niezbędne urządzenia i wyposażenie hotelowe: obszerne pomieszczenie sanitarne z  WC chemicznym lub typu morskiego, umywalką i licznymi schowkami na lewj burcie,  po przeciwnej stronie kambuz z kompletnym wyposażeniem (lodówka na życzenie armatora), tym co się w kambuzie „wyprodukuje” można  zastawić dwuskrzydłowy składany stół  o powierzchni małego boiska, zamocowany na skrzynce mieczowej. We wszystkich pomieszczeniach  zainstalowano szafki na ubrania  oraz  jaskółki na rzeczy osobiste i tzw. drobiazgi załogi. Żeglowanie na Phobosie 29, to czysta przyjemność nie tylko dzięki jego doskonałym walorom nautycznym i stateczności, ale także łatwości obsługi. Służą temu urządzenia pokładowe ułatwiające składanie masztu, obsługę szotów i fałów sprowadzonych do kokpitu. Phobos 29 to nowa jakość w żeglowaniu po śródlądziu: duży, stateczny  z pojemnym i wygodnym wnętrzem oraz kokpitem jacht, którym  żegluje się i  manewruje się jak omegą.

Specyfikacja techniczna:

powierzchnia żagli (m2)38,5
długość (cm)915
szerokość (cm)295
zanurzenie min. (cm)40
zanurzenie max (cm)150
wysokość w kabinie (cm)195
ilość koi6 +2
max załogi8
rodzaj mieczaobrotowy
masa miecza (kg)110
masa balastu (kg)900
rodzaj silnikazaburtowy
moc silnika (KM)15 - 18

1 Komentarze

  1. Mig24 napisał(a):

    Toporny z zewnątrz i smutny w środku jak grób nieznanego żółnierza.

Zostaw komentarz

Promocyjne ceny przy zakupie silników zaburtowych do jachtów żaglowych

Oferujemy promocyjne pakiety przy zakupie silników zaburtowych do jachtów żaglowych, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty
Sprawdź!!

  • Polecamy pontony PRO Marine idealne dla osób lubiących wypoczynek na wodzie
  • Autoryzowany dealer marki Evinrude, posiada w swojej bogatej ofercie tylko oryginalne części do silników. Sprawdź: evinrude części do silników zaburtowych od 15 KM do 300 KM. Fachowe doradztwo i pomoc, szybkie dostawy.
  • Parametry techniczne, zdjęcia, filmy przedstawiające silniki Honda . Zapoznaj się z opiniami użytkowników o tych silnikach.
  • Katalog silników zaburtowych. Zdjęcia, opinie użytkowników. Silniki zaburtowe : Honda, Yamaha, Evinrude. Porównaj dane techniczne - wybierz najlepszy silnik dla swojej łodzi