Sasanka 620

12345 (12 głosów, śr: 3,75 z 5)
Loading ... Loading ...
Sasanka 620

Jacht dzielny, stabilny, bardzo szybki i łatwy w prowadzeniu. To typowa jednostka sportowa o turystycznych walorach. Nieco spartańska, ale już z odrobiną luksusu. Wygodna dla 4-6 osób. Idealna do rodzinnego pływania. Podchodzi otwartą rufą do brzegu. Łatwa obsługa.

Specyfikacja techniczna:

powierzchnia żagli (m2)21
długość (cm)620
szerokość (cm)245
zanurzenie min. (cm)33
zanurzenie max (cm)110
wysokość w kabinie (cm)145
ilość koi5
max załogi5
rodzaj mieczaobrotowy
masa miecza (kg)70
masa balastu (kg)250
rodzaj silnikazaburtowy
moc silnika (KM)4 - 6

Stocznie produkujące ten jacht:

1 Komentarze

  1. jamcito3 napisał(a):

    Nigdzie nie mogę doczytać się wagi całkowitej Sasanki 620 (ze spódniczką lub bez) jeśli ktoś ma taką wiedzę proszę o informację .

Zostaw komentarz

Promocyjne ceny przy zakupie silników zaburtowych do jachtów żaglowych

Oferujemy promocyjne pakiety przy zakupie silników zaburtowych do jachtów żaglowych, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty
Sprawdź!!

  • Titoria.pl - domowa hodowla JRT . Oferujemy szczenięta z przemyślanych skojarzeń. Nasze szczenięta są doskonale socjalizowane z innymi psami i ludźmi. Zapraszamy => www.titoria.pl
  • Działamy od 2005 jako oficjalny dealer renomowanych marek: Yamaha, Honda, Mercury, Vetus, Johnson czy Evinrude. Silniki przyczepne to bardzo ważny element naszej działalności. Oferta znajduje uznanie naszych Klientów zarówno w Polsce jak i za granicą.
  • Parametry techniczne, zdjęcia, filmy przedstawiające silniki Honda . Zapoznaj się z opiniami użytkowników o tych silnikach.
  • Pasek do okularów przydatny dla wszystkich uprawiający sporty wodne