Saturn 23 GT

12345 (30 głosów, śr: 5,00 z 5)
Loading...
Saturn 23 GT

Saturn 23 GT to najnowszy produkt który kontynuuje tradycje firmy Moto-Plast w tworzeniu jachtów dla ambitnych żeglarzy. Stylistycznie nowy Saturn odbiega od poprzedników. Ostre, smukłe kształty i wielki kokpit mają podkreślać charakter jednostki. GT to prawdziwy „performance cruiser”, który posiada duże, smukłe ożaglowanie podstawowe, ale może zostać doposażony o genaker lub spinaker oferując żeglarzom prawdziwie sportowe emocje. Oczywiście opracowana jest też wersja turystyczna z mieczem obrotowym, bardzo łatwa w prowadzeniu i wyposażona w liczne udogodnienia. Wymiary tej jednostki zostały starannie przemyślane, by wpasowała się w różne formuły pomiarowe. Saturn GT może jeździć nawet na jednoosiowej przyczepie (DMC 1600 kg) za większym osobowym samochodem. W kabinie skromnie, ale ergonomicznie i wygodnie: 4 duże koje, stół i dwa blaty kambuzowe oraz chemiczne WC chowane pod kokpitem. Duży kokpit umożliwi efektywne balastowanie na jednej burcie całej 4-ro osobowej załodze lub portowy bankiet na kilka załóg. Płetwa sterowa może być pawężowa obrotowa, pawężowa szybrowa lub morska, głębinowa. Stocznia oferuje 3 wersje jachtu. Turystyczną z mieczem obrotowym, umiarkowanym ożaglowaniem i urządzeniami ułatwiającymi obsługę. Sportową z mieczem szybrowym i dużym ożaglowaniem. Morską z szeroką gamą żagli i podnoszonym do transportu kilem z bulbem. Zarówno płetwy jak i takielunek jachtu został przygotowany w kilku wersjach, by umożliwiał skuteczne starty w regatach w różnych formułach pomiarowych: IMS, ORC, KWR, czy PPJK.

Specyfikacja techniczna:

powierzchnia żagli (m2)25 - 29,5
długość (cm)698
szerokość (cm)253
zanurzenie min. (cm)28
zanurzenie max (cm)144-153-163
wysokość w kabinie (cm)158
ilość koi4
max załogi5
rodzaj mieczaobrotowy
rodzaj mieczaszybrowy
masa miecza (kg)110-200-280
kiltak
masa balastu (kg)200-300
rodzaj silnikazaburtowy
moc silnika (KM)4-10

Zostaw komentarz

Promocyjne ceny przy zakupie silników zaburtowych do jachtów żaglowych

Oferujemy promocyjne pakiety przy zakupie silników zaburtowych do jachtów żaglowych, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty
Sprawdź!!

  • Polecamy pontony PRO Marine idealne dla osób lubiących wypoczynek na wodzie
  • Działamy od 2005 jako oficjalny dealer renomowanych marek: Yamaha, Honda, Mercury, Vetus, Johnson czy Evinrude. Silniki do łodzi to bardzo ważny element naszej działalności. Oferta znajduje uznanie naszych Klientów zarówno w Polsce jak i za granicą.
  • Parametry techniczne, zdjęcia, filmy przedstawiające silniki Honda . Zapoznaj się z opiniami użytkowników o tych silnikach.
  • Katalog silników zaburtowych. Zdjęcia, opinie użytkowników. Silniki zaburtowe : Honda, Yamaha, Evinrude. Porównaj dane techniczne - wybierz najlepszy silnik dla swojej łodzi