Sunhorse 25

12345 (1 głosów, śr: 5,00 z 5)
Loading...
Sunhorse 25

Sunhorse 25 to uniwersalny doskonale wyspecjalizowany jacht motorowo-żaglowy stworzony przez znanego i cenionego konstruktora Andrzeja Skrzata. Charakterystyczna dla motosailera stylistyka i doskonale skalkulowane parametry techniczne kadłuba pozwoliły konstruktorowi na stworzenia jachtu uniwersalnego, który w każdej swojej opcji posiada doskonałe parametry nautyczne. Sunchorse 25 jest pierwszym i najmniejszym jachtem kabinowym z planowanej serii. Na bazie kadłuba Sunhorse 25 stworzono trzy wersje tego ciekawego jachtu: jacht żaglowy, motorowo-żaglowy (motosailer), oraz motorowy. Poszczególne opcje zostały również dostosowane do różnych akwenów. Jachty Sunhorse 25 żeglują po wodach śródlądowych i morskich. Cenioną cechą tego niewielkiego jachtu jest jego ergonomia, zarówno w komunikacji po pokładzie jak i w rozplanowaniu wnętrza. Pokład Sunhorse’a został skonstruowany z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie. Szerokie płaskie półpokłady z przeciwślizgami ograniczone falszburtą, relingi, płaskie powierzchnie oraz szeroki i wygodny trapik dziobowy sprawiają, ze na pokładzie jest dużo miejsca do wypoczynku, a poruszanie się jest bezpieczne i wygodne.Specyfikacja techniczna:

powierzchnia żagli (m2)22,8 - 23,8
długość (cm)740
szerokość (cm)255
zanurzenie min. (cm)45 wersja mieczowa ,60 wersja balastowo mieczowa
zanurzenie max (cm)110 wersja kilowa ,127 wersja mieczowa i balastowo - mieczowa
wysokość w kabinie (cm)183
ilość koi5
max załogi5
rodzaj mieczaobrotowy
masa miecza (kg)62
masa balastu (kg)600 stały kil ,670 wersja balastowo - mieczowa ,700 wersja mieczowa
rodzaj silnikastacjonarny
moc silnika (KM)14 - 21

3 Komentarze

 1. Marek napisał(a):

  Od 5 lat jestem urzytkownikiem tej łódki. Decyzja o zakupe była niezwykle trafna. Nie spodziewałem się, że ta łódka da mi tyle przyjemności w pływaniu pod zaglami jaki żeegludze po rzekach i kanałach.
  Szkoda tylko, że po upadku stoczni nikt nie kontynuuje produkcji.
  Warto byłoby aby któraś z istniejacych stoczni wznowiła produkcję.

 2. Stach napisał(a):

  SPRZEDAM sunhorse 25 solidnie wykonany nie czarterowany
  tel 509 613 607

 3. Henryk napisał(a):

  Sprzedam taki jacht, z żalem. Nigdy nie czarterowany, idealny rodzinny. tel. 601 39 67 98. Teraz (lato 2012 r.) 3 sezon na Mazurach.

Zostaw komentarz

Promocyjne ceny przy zakupie silników zaburtowych do jachtów żaglowych

Oferujemy promocyjne pakiety przy zakupie silników zaburtowych do jachtów żaglowych, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty
Sprawdź!!

 • Polecamy pontony PRO Marine idealne dla osób lubiących wypoczynek na wodzie
 • Działamy od 2005 jako oficjalny dealer renomowanych marek: Yamaha, Honda, Mercury, Vetus, Johnson czy Evinrude. Silniki przyczepne to bardzo ważny element naszej działalności. Oferta znajduje uznanie naszych Klientów zarówno w Polsce jak i za granicą.
 • Parametry techniczne, zdjęcia, filmy przedstawiające silniki Honda . Zapoznaj się z opiniami użytkowników o tych silnikach.
 • Profesjonalny fotograf dzieci - KidsForEver.pl to fotografująca mama, akredytowana przez Akademię Fotografii Dziecięcej w Warszawie