Sunreef 114 Single Deck classic interior

12345 brak ocen, bądź pierwszym który oceni ten jacht
Loading...
Sunreef 114 Single Deck classic interior

Sunreef 114 Single Deck classic interior to luksusowy katamaran produkowany na zamówienie przez stocznię Sunreef Yachts. Jacht wyposażany i budowany przez stocznię według indywidualnych zamówień Wygodny dla 12-14 osób. Jacht wykonywany jest z aluminium.

Specyfikacja techniczna:

powierzchnia żagli (m2)600
długość (cm)3475
szerokość (cm)1280
zanurzenie max (cm)290
ilość koi12-14
kiltak
rodzaj silnikastacjonarny
moc silnika (KM)2x455

1 Komentarze

  1. Marcin napisał(a):

    Ten jacht można opisać jednym z tych skrutów: ZONK, WOW – mie zamurowało

Zostaw komentarz

Promocyjne ceny przy zakupie silników zaburtowych do jachtów żaglowych

Oferujemy promocyjne pakiety przy zakupie silników zaburtowych do jachtów żaglowych, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty
Sprawdź!!

  • Działamy od 2005 jako oficjalny dealer renomowanych marek: Yamaha, Honda, Mercury, Vetus, Johnson czy Evinrude. Silniki przyczepne to bardzo ważny element naszej działalności. Oferta znajduje uznanie naszych Klientów zarówno w Polsce jak i za granicą.
  • Parametry techniczne, zdjęcia, filmy przedstawiające silniki Honda . Zapoznaj się z opiniami użytkowników o tych silnikach.
  • Parametry techniczne, zdjęcia, filmy przedstawiające silniki Mercury . Zapoznaj się z opiniami użytkowników o tych silnikach.
  • Katalog silników zaburtowych. Zdjęcia, opinie użytkowników. Silniki zaburtowe : Honda, Yamaha, Evinrude. Porównaj dane techniczne - wybierz najlepszy silnik dla swojej łodzi