do 6 m

Tagi | ,

VIS 55

12345 (16 głosów, śr: 3,88 z 5)
Loading...
VIS 55

VIS 55 i wszystkie jachty z tej serii budowane są z laminatów P/S: nadbudówka i kokpit przekładkowe, reszta, jako skorupy monolityczne; elementy laminatowe łączone szczelnym laminatem (np. nadbudówka z kadłubem, gródź achterpiku) lub klejeniem (np. moduły wewn. z kadłubem). Osprzęt pokładowy, ożaglowanie i olinowanie wiodących firm krajowych lub wskazanych przez nabywcę. Obecnie montowane są, zamiast dotychczas laminatowych, miecze stalowe cynkowane na gorąco. Na życzenie jachty wyposaża się w genaker, lazy jack, fok samozwrotny itd.

Specyfikacja techniczna:

powierzchnia żagli (m2)19
długość (cm)550
szerokość (cm)245
zanurzenie min. (cm)23
zanurzenie max (cm)110
wysokość w kabinie (cm)145
ilość koi3 - 4
max załogi4
rodzaj mieczaobrotowy
masa miecza (kg)60
masa balastu (kg)do 150
rodzaj silnikazaburtowy
moc silnika (KM)4 - 6

Zostaw komentarz

Promocyjne ceny przy zakupie silników zaburtowych do jachtów żaglowych

Oferujemy promocyjne pakiety przy zakupie silników zaburtowych do jachtów żaglowych, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty
Sprawdź!!

  • Polecamy pontony PRO Marine idealne dla osób lubiących wypoczynek na wodzie
  • Autoryzowany dealer marki Evinrude, posiada w swojej bogatej ofercie tylko oryginalne części do silników. Sprawdź: evinrude części do silników zaburtowych od 15 KM do 300 KM. Fachowe doradztwo i pomoc, szybkie dostawy.
  • Działamy od 2005 jako oficjalny dealer renomowanych marek: Yamaha, Honda, Mercury, Vetus, Johnson czy Evinrude. Silniki przyczepne to bardzo ważny element naszej działalności. Oferta znajduje uznanie naszych Klientów zarówno w Polsce jak i za granicą.
  • Katalog silników zaburtowych. Zdjęcia, opinie użytkowników. Silniki zaburtowe : Honda, Yamaha, Evinrude. Porównaj dane techniczne - wybierz najlepszy silnik dla swojej łodzi